ناتوانی جنسی

زارعی پرسیده شده 8 ماه قبل

با سلام
من پسری 30 ساله و مجرد هستم که تا کنون هیچ رابطه جنسی هم نداشته ام. تقریبا حدود دوسالی هست که دیگه حین خواب منی از من خارج نمیشه و هر چند قبل از اوون هم این اتفاق با دوره های زمانی بلندی(معمولا دو ماه و یا بیشتر) اتفاق می افتاد. این مساله در کنار مشکلات دیگری که در ادامه میگم باعث آزار بیش از حد من شده به طوری که اعتماد به نفس رو به کلی از من گرفته و تصمیم برای ازدواج و برقراری رابطه جنسی رو شدیدا تحت تاثیر قرار داده ازتون صمیمانه خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید و صریحا به من بگید آیا مشکلاتی که با اوون مواجه هستم قابل درمان هست یا خیر؟

  • من اخیرا (ظرف یک سال گدشته)با دختری دوست شده بودم، چند باری حین اینکه ما با هم بیرون می رفتیم تنها با لمس دستاش و نگاه کردنشون منی از من خارج می شد و این اتفاق بدون هیچ گونه نعوظی هم صورت می گرفت. این اتفاق شدیدا من رو سرخورده و ناراحت می کرد، به طوری که کلا رفتارم عوض میشد. این انزال بی موقع بدترین اتفاق ممکنیه که میتونه برای من افتاده باشه و …
  • بعد از این اتفاقات من تصمیم به خود ارضایی گرفتم، تا از سلامت جنسی خودم به نوعی مطمئین بشم، حین خود ارضایی هم مشکلات عدیده ای مواجه بودم که به طور خلااصه به این نحوه که اولا انزال من شدیدا زود اتفاق می افته و حتی به مرحله نعوظ هم نمیرسه فقط یکبار بعد از نعوظ اتفاق افتاد که اون هم بعد از خود ارضایی اول بود. مشکل دیگه اینه که سر آلت تناسلی من شدیدا حساسه و در حین خود ارضایی هنگامی که منی میخواد خارج شه با دردهای خفیفی همراهه. عدم نعوظ حین خود ارضایی، زودانزالی شدید، درد سر آلت تناسلی حین خود ارضایی، محتلم نشدن در خواب، تحریک نشدن و عدم نعوظ حین تماشای فیلمهایی که قبلا باعث تحریک و نعوظ می شد. و همین طور انزال بی موقع هنگام ارتباط با دوست دختر از جمله مشکلاتی هستند که با اوون ها مواجه هستم و واقعا سردرگم شدم احساس میکنم دچار ناتوانی جنسی هستم، و هیچ لذتی از ازدواج نخواهم برد. این موضوع شدیدا من رو آزار میده …
  • ذکر این نکته هم ضروریه که بعضی از اوقات بعد یا قبل از ادرار مایعی خارج میشه که خیلی شبیه منی هست ولی رنگ و بوی اوون رو نداره(البته این موضوع بیشتر زمانی اتفاق می افتاد که من مدت زمان زیادی بود منی ازم خارج نشده بود و زمانهایی که هفته ای یکبار خود ارضایی می کردم کمتر شاهد این اتفاق بودم…)

ازتون صمصمانه خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید، اینکه چطور مطمئن شم که دارای سلامت جنسی هستم و اینکه آی اصلا می تونم ازدواج کنم یا نه؟؟
با احترام
زارعی